Witam serdecznie!

13537750 624932387668489 8639374732489461818 n 1

Pracownia Klaudia Tworo Projektowanie Wnętrz powstała w 2013 roku. Stworzyłam ją bo jestem przekonana, że dobrze zaprojektowane wnętrza podnoszą jakość życia ich użytkowników.

Jestem absolwentką katedry Architektury Wnętrz i Wzornictwa na ASP we Wrocławiu. Posiadam także certyfikat Szkoły Produkcji Wnętrz i Designu. Jestem laureatką konkursu wnętrzarskiego Homplexowe Wnętrza. Moje projekty były publikowane w takich czasopismach wnętrzarskich jak Czas na Wnętrze, Willa czy Dekorian Home. W trakcie 9 lat działalności mojej pracowni, wraz z moim czteroosobowym zespołem zrealizowałam setki projektów wnętrz mieszkań i domów.

Dokładnie wiem, jak trudny, czasochłonny, skomplikowany, a czasem nawet przytłaczający bywa proces planowania prac remontowych i realizacja projektu. Moje wieloletnie doświadczenie w projektowaniu wnętrz sprawiło, że wypracowałam zoptymalizowany proces projektowy, który zapewnia inwestorom zadowolenie z finalnego projektu, ale także:

 

oszczędność czasu

- gromadzimy w pracowni jak największą ilość próbek i materiałów wybranych do projektu, aby inwestor nie musiał odwiedzać dziesiątek sklepów.

elastyczność godzinową w komunikacji

- nasz manager internetowy, pozwala na pozostawianie nam wiadomości 24 h na dobę.

porządek w komunikacji

- wszystkie pliki projektu i nasza komunikacja archiwizowane są w posegregowanych zakładkach w internetowym managerze projektu.

bezpieczeństwo

- dysponujemy bazą sprawdzonych wykonawców, których polecamy w ramach współpracy.

oszczędność pieniędzy

- kontrolujemy budżet, cały czas pracując z kosztorysem, do którego macie Państwo wgląd już na początkowym etapie projektu.

wizję przestrzenną

- każdy projekt, prezentujemy finalnie w formie panoramy 360 stopni, co w znacznym stopniu ułatwia wyobrażenie sobie finalnego efektu we wnętrzu i dokonanie potrzebnych zmian.

ponadczasowość

- projekty przygotowujemy w oparciu o bazę naturalnych motywów i materiałów, aby inwestor mógł w łatwy sposób dokonywać we wnętrzu zmian stylistycznych.

łatwość realizacji

- inwestorzy otrzymują gotowe zestawienia produktów, wymagające jedynie opłacenia faktur i dokonania zamówień.

sprawną komunikację z wykonawcą

- zaawansowane rysunki wykonawcze, eliminują pytania ze strony wykonawców. Ewentualne wątpliwości mogą natomiast konsultować bezpośrednio z nami, nie obarczając pytaniami inwestorów.

 

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą oraz dalszego kontaktu, chętnie odpowiem na wszystkie pytania,

Klaudia Tworo