OFERTA PROJEKTOWA

ETAP 1 

Projekt Funkcjonalny 

- Poznanie oczekiwań i potrzeb klienta

Rozpoczęcie prac projektowych poprzedzone jest spotkaniem z inwestorem. Badamy potrzeby inwestora,
ustalamy styl, kolorystkę, klimat, budżet i terminarz prac, a także poznajemy Państwa gust i upodobania estetyczne. Przy okazji pierwszego spotkania przeprowadzamy z Państwem ankietę projektową, która pozwoli na wnikliwą analizę zarówno kwestii funkcjonalnych, jak i estetycznych.

- Project Manager

Każdy z naszych klientów zostanie przypisany do indywidualnego internetowego panelu z projektem, do którego otrzyma indywidualne hasło. W Panelu można monitorować postęp prac projektowych, jak i wymieniać się informacjami i inspiracjami do projektu. Platforma ta została stworzona z myślą o zebraniu wszystkich informacji wymienianych między inwestorami a projektantami, w jednym miejscu co ułatwia i przyspiesza komunikację.

- Inwentaryzacja Inwestycji (+ koszt dojazdu jeśli inwestycja znajduje się poza Łodzią)

Po zapoznaniu się z potrzebami i wymaganiami klienta przechodzimy do szczegółowego wymiarowania inwestycji. W tej fazie pobieramy wszystkie wymiary ze stanu istniejącego w tym ogólne wysokości, szerokości, jak i punkty hydrauliczne, elektryczne i wentylacyjne. Przystępujemy również do dokumentacji fotograficznej. Jeśli budynek nie jest jeszcze postawiony, projekt wykonujemy z rzutów architektonicznych/deweloperskich. Do inwentaryzacji wracamy po postawieniu ścian wewnętrznych w inwestycji.

- Układ Funkcjonalny

Kolejną fazą projektu jest przedstawienie Państwu różnych możliwości co do zagospodarowania przestrzeni, usytuowania ścian i sprzętów i mebli. Przedstawiamy 3 rzuty 2D, optymalnie dostosowane do Państwa potrzeb i wymagań, spośród których wybieramy jeden najbardziej odpowiedni lub pracujemy nad kolejnym do pełnej Państwa akceptacji.

- Spotknia na życzenie inwestora (w ramach projektu maksymalnie dwa).

*Projekt funkcjonalny możemy przygotować w opraciu o wymiary dostarczone przez architekta/dewelopera, oraz odpłatnie rozszerzyć o rysunki wykonawcze z lokalizacją ściań, przyłączy hydraulicznych i punktów elektrycznych w takim przypadku pomijamy fazę inwentaryzacji.

ETAP 2 

Projekt Koncepcyjny 

- Zawiera on wszystkie komponenty projektu funkcjonalnego

- Wizualizacja 3D z aranżacją

Akceptacja układu funkcjonalnego pozwala na rozpoczęcie prac nad wizualizacją 3D. Na podstawie wszystkich zebranych informacji, przemyśleń i ustaleń projektujemy i aranżujemy wnętrza. Efekt końcowy przekazywany jest klientowi do oceny i w razie potrzeby dopracowywany i dwukrotnie korygowany na podstawie wspólnych rozmów i przemyśleń klienta.

- Podstawowy kosztorys z namiarami na sklepy

W miarę postępu całości prac projektowych, uzupełniane są arkusze z namiarami na sklepy, w których można zaopatrzyć się we wszystkie elementy projektu. Na tym etapie, w kosztorsyie nie ma podanych ilości materiałów oraz wycen wykonawców.

- Spotknia na życzenie inwestora (w ramach projektu maksymalnie trzy).

ETAP 3

Projekt Kompleksowy 

- Zawiera wszystkie komponenty projektu koncepcyjnego

- Panorama 3D 360 stopni jako finalna prezentacja zaakceptowanego projektu

- Dokumentacja wykonawcza w formie elektronicznej i jeden komplet wydrukowany (+ koszt wysyłki wydrukowanej dokumentacji jeśli inwestor nie może odebrać jej z biura osobiście)

Po akceptacji wizualizacji 3D rozrysowujemy cały projekt w postaci dokumentacji technicznej dla wszystkich wykonawców. W tym np.:

• rozrys ścian, sufitów i podłóg, okładzin ściennych, zabudowy GK, zabudowy kominka,
• rozrys elementów kamiennych,
• rozrys punktów hydraulicznych i elektrycznych,
• rosrysy montażowe łazienek z kładami ścian,
• rozrys stolarki meblowej jak zabudowy kuchennej, zabudowy szaf, mebli projektowanych

- Rozszerzenie Kosztorysu z namiarami na sklepy

W arkuszach kosztorysu podawane są także ilości materiałów wykończeniowych typu płytki, deski podłogowe, tapety itp. oraz wyceny od wykonawców np. stolarni, szklarni, kamieniarza itp.

- Spotknia na życzenie inwestora (w ramach projektu maksymalnie jedno).

- Jedno spotkanie wprowadzające dla wykonawców na budowie (+ koszt dojazdu jeśli inwestycja znajduje się poza Łodzią).

- Możliwość skorzystania z nieodpłatnej stylizacji wnętrz w ramach sesji zdjęciowej z realizacji.

POZOSTAŁE USŁUGI

- Spotkania w ramach projektu.

Nieodpłatnie odbywają się w naszej pracowni po wcześniejszym ustaleniu terminu, lub w miejscu wska-
zanym przez inwestorów po uprzedniej akceptacji kosztów dojazdu.

- Konsultacje projektowe 1h konsultacji i 1+2h przygotowania się do niej. Wszytsko o konsultacji przeczytasz TUTAJ

- Nadzór wyrywkowy rozliczany od wejścia na budowę (1-2h) plus koszt dojazdu jeśli inwestycjaznajduje się poza Łodzią. Inwestorom sugerujemy skorzystanie z usługi nadzoru w postaci kilku wejść nabudowę. Zazwyczaj proponujemy minimum 4 wejścia projektanta na budowę w celu zapewnienia podstawowego najistotniejszego nadzoru, pomiar zgodności elektryki i hydrauliki i zabudów G-K.

-Zakupy z projektantem odpłatne  za każdą rozpoczęta godzinę. Odbywają się na życzenie inwestora po wczesniejszym ustaleniu
terminu i zakresu zakupów.

- Nieodpłatnie w ramach współpracy możemy polecić sprawdzonych wykonawców